Jak znaleźć bogatego chłopaka?

Niemalże wszystkie dziewczyny marzą o przystojnych, inteligentnych, obytych w społeczeństwie i BOGATYCH mężczyznach, ale mało która z nich mówi o tym głośno. Jeśli jednak sama przyznałaś się przed sobą do tego, że chciałabyś upolować faceta z grubym portfelem, jesteś na dobrej drodze ku temu, by ten cel osiągnąć. Musisz tylko ruszyć głową i zadziałać w taki sposób, aby bogaci mężczyźni sami do ciebie lgnęli. A nie będzie to wcale aż takie trudne.

Jak znaleźć bogatego chłopaka?

Uderzaj do odpowiednich miejsc. Jeżeli każdy weekend spędzasz w tym samym klubie, do którego chodzisz tylko ze względu na to, że najtańsze piwo kosztuje w nim pięć złotych, nic dziwnego w tym, że jeszcze nie znalazłaś swojego księcia w bajki. Od tej pory odwiedzaj tylko wyszukane miejsca. Możesz dalej imprezować, ale rób to w takich lokalach, które słyną z najwyższych cen w twoim mieście. Nawet jeśli cię na to nie stać, możesz przecież napić się czegoś jeszcze przed wyjściem z domu. A potem zamów sobie jednego drinka i sącz go przez cały wieczór. Uważaj jednak także na rodzaj trunku. Piwo uchodzi za alkohol mało ekskluzywny, dlatego znacznie lepszym wyborem będzie rum z colą lub whisky z kostkami lodu. Następne drinki najprawdopodobniej otrzymasz już za darmo. Na pewno znajdzie się jakiś facet, który chętnie ci je postawi.

Jak znaleźć chłopaka który jest bogaty?

Musisz też zacząć obracać się w odpowiednim towarzystwie. Być może nawet wśród twoich znajomych znalazłaby się taka osoba, która wprowadziłaby cię na salony. Zastanów się więc, czy przypadkiem któraś z twoich przyjaciółek nie pracuje w jakiejś większej korporacji lub znanej firmie. Odnów taką znajomość. Zacznij namawiać taką osobę do wspólnych wypadów. Istniej spora szansa, że na którymś z takich spotkać ta przyjaciółka przyprowadzi ze sobą znajomych z pracy, a wśród nich być może znajdzie się twój wymarzony facet. Możesz też oczywiście działać na własną rękę. Biznesmeni raczej nie chodzą na kursy szydełkowania, ale za to chętnie uczęszczają na siłownie, do klubów fitness i innych miejsc przeznaczonych do uprawiania sportów. Muszą w końcu dbać o swoją prezencję i sylwetkę. Sama zainteresuj się zatem sportem i odwiedzaj różne miejsca, w których będziesz mogła trochę się poruszać.

Nie próbuj natomiast oceniać książki po okładce. W większości przypadków bogaci mężczyźni rzeczywiście wyglądają dużo lepiej od tych „biednych”, ale zawsze istnieją wyjątki od reguły. Czasami faceci wolą nie afiszować się swoim bogactwem. Każdemu daj więc szansę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.