Strona główna
Ciekawostki
Tutaj jesteś

Jak poderwać bogatego faceta?

Ciekawostki Data publikacji - 27 grudnia 2019 Autor - Redakcja maximuss.pl


Jesteś niczym kopciuszek z bajki – zakochana w księciu, który nie jest ci przeznaczony. Marzysz o nim każdej nocy, bo widzisz, że jest to po prostu typ idealny. Wybranek twojego serca jest przystojny, ma idealne maniery, potrafi obchodzić się z kobietami i jeszcze do tego posiada ustabilizowaną sytuację zawodową, ale niestety należy też do tej bogatszej części społeczeństwa, w której sama nigdy nie byłaś. Nie musisz się jednak poddawać. O miłość warto zawsze zawalczyć. Jak poderwać bogatego faceta? Oto kilka prostych rad, które możesz wypróbować od razu.

Rada numer 1 – bądź nieco niedostępna

Oczywiście jeśli twój wybranek nawet nie wie o twoim istnieniu, będziesz musiała jakoś zainteresować go swoją osobą, ale to nie znaczy, że już na pierwszym spotkaniu masz mu wskakiwać do łóżka. Zachowuj się jak dama z klasą, która nie musi zabiegać o uwagę facetów. Nie rób żadnych podtekstów i nie wysyłaj mu sprośnych wiadomości. W przeciwnym wypadku zostaniesz potraktowana jak zwykła dziewczyna do towarzystwa.

Po drugie – nigdy, ale to przenigdy nie rozmawiaj z nim o pieniądzach. Skoro facet jest bogaty, na pewno zdaje sobie z tego sprawę i nie musisz mu o tym przypominać na każdym kroku. Uważaj zresztą nie tylko na słowa, lecz także na gesty. Nie czekaj za każdym razem, aż zapłaci za ciebie w restauracji bądź w kinie. Wyjdź czasem z inicjatywą i zaproponuj podzielenie rachunku na pół. Dzięki temu wyraźnie pokażesz mu, że nie zależy ci na jego pieniądzach, a po prostu na nim. Facet na pewno to doceni.

Kolejny sposób polega na pokazaniu swojej prawdziwej twarzy

Jak poderwać bogatego faceta? Zaproponuj mu coś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie doświadczył. Jeżeli twój wybranek już od dawna pławi się w luksusie, na pewno nie ma pojęcia, jak może wyglądać dzień takiej „zwykłej” osoby jak ty. Spróbuj mu to pokazać. Zaproś go na hamburgera, potem udajcie się do parku lub ogrodu zoologicznego, a na koniec dnia obejrzyjcie głupią komedię w telewizji. Wbrew pozorom bogaci faceci lubią takie urozmaicenia.

Jest jeszcze coś, co musisz zrobić z samą sobą. Nie da się ukryć, że bogaci faceci mogą przebierać w dziewczynach, a skoro mają do wyboru tak wiele piękności, ty musisz jakoś sprawić, by wśród nich się wyróżnić. Dbaj o siebie z jeszcze większą starannością niż dawniej. Pójdź do dobrego fryzjera, zmień fryzurę albo zafunduj sobie kilka nowych par szpilek, które są najlepszych wabikiem na mężczyzn. Jeśli będziesz dobrze wyglądać, poczujesz się atrakcyjnie w swoim ciele. A faceci lubią pewne siebie dziewczyny.

imprezy integracyjne dla pracowników

Redakcja maximuss.pl

Nasi redaktorzy na blogu poświęconym luksusowi, bogactwu, luksusowym markom i stylowi życia to elitarny zespół ekspertów, którzy są pasjonatami wysokiej jakości produktów, luksusowych doświadczeń i ekskluzywnego stylu życia. Każdy z naszych redaktorów jest specjalistą w dziedzinie luksusu i bogactwa, posiadającym głęboką wiedzę na temat najnowszych trendów, luksusowych marek oraz ekskluzywnych wydarzeń.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?