Wakacje życia

Nie samą pracą żyje człowiek. W końcu kiedyś trzeba odpocząć. Podróżujemy w różne miejsca i w różny sposób. Obserwujemy ceny ofert, szukamy możliwie jak najbardziej komfortowego miejsca dla siebie. W końcu chodzi o odpoczynek. Zasłużony, wypracowany i taki, który po prostu nam się należy. Czy mieliście w głowie kiedykolwiek pomysł na luksusowe wakacje? Na taki wyjazd, który zaspokoiłby wasze najśmielsze oczekiwania? Rozpieściłby pod każdym względem?

Blisko lub daleko

Może to być podróż w obrębie kontynentu lub na sam kraniec świata. Pojęcie luksusu możemy zaspokoić nie tylko w odległej destynacji. Zastanówmy się jak takie wakacje mogłyby wyglądać. Rozpocznijmy od początku. Samolot, klasa co najmniej premium, a najlepiej business lub pierwsza. Obsługa troszczy się o nas i spełnia nasze zachcianki. Siedzimy na komfortowych miejscach, mamy dużo przestrzeni, jemy i pijemy co tylko zapewnia nam przewoźnik lotniczy. Bez skrępowania. Mamy to wliczone w przelot. Kiedy dolecimy na miejsce nie udajemy się do naszego miejsca zakwaterowania ze wszystkimi. Mamy prywatny transfer. Podróżujemy szybciej i wygodniej. Rezydent? Nie dotyczy to nas. Mamy prywatną opiekę osoby, która zajmuje się nami kiedy tylko tego potrzebujemy. Dyskretnie, aby nie zaburzać przestrzeni prywatnej.

Gdzie nocujemy?

W prywatnej willi, najlepszym apartamencie, w miejscu, na które nie każdego stać. Jadamy wykwintne dania, przygotowane specjalnie dla nas. Wybieramy z karty lub przedstawiamy nasze potrzeby, które spełniają prywatni kucharze kiedy tylko poczujemy głód. Możemy również jadać poza miejscem gdzie nocujemy. Tym powinien zająć się nasz opiekun, który dokona rezerwacji w restauracji. Jak spędzamy czas? Eksplorujemy okolicę w wyjątkowy sposób. Nie wedle grafiku zorganizowanego dla szerszego grona osób, a tylko i wyłącznie dla nas. Korzystamy z wyjątkowych atrakcji, jakie są dostępne w okolicy, w zależności od miejsca, które wybraliśmy na nasze luksusowe wakacje. Prywatna łódź motorowa, helikopter, limuzyna, nietuzinkowe sporty i aktywności, miejsca, do których nie każdy ma wstęp. Każdy z nas pewnie nie raz puszczał wodze fantazji i myślał nad takim wypoczynkiem. Jedni mogą sobie pozwolić na tego typu wojaże bez większego poświęcenia, bo zarabiają spore, a nawet ogromne pieniądze. Nie muszą liczyć się z kosztami. Inni na wakacje życia i opływanie w luksusach choć raz, zbierają przez wiele lat. Nie zmienia to faktu, że może to być niezwykłe i niezapomniane przeżycie. Trzeba mieć marzenia i je realizować. I do tego dążcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.