Emporio

Panuje opinia, że aby ubierać się u Armaniego, trzeba być człowiekiem zamożnym. Jak wiadomo, projektant szyje wyłącznie z najlepszych tkanin, takich jak wełna, kaszmir czy jedwab, a perfekcyjnie skrojone ubrania są dopracowane w najdrobniejszym detalu. Są tak ładne, tak schlebiające modelowi i tak komfortowe w noszeniu, że pomimo słonej ceny bogata klientela powraca, a interes kręci się, jak dobrze naoliwiony mechanizm.

Drogie marki

Jeżeli na ciuszku dostrzeżesz metkę Giorgio Armani lub Armani Privé, możesz słusznie podejrzewać, że trzymasz w dłoni rzecz nie tylko wyjątkową, ale i drogą. GA i AP, dwie najdrożej sprzedające linie od Armaniego oferują luksus w czystej odsłonie, za co sobie odpowiednio liczą. Odzież damską i męską, dodatki, okulary i kosmetyki spod znaku GA i AP można kupić wyłącznie w wybranych sklepach, takich jak na przykład Harrrods, lub też w tych należących do samego Armaniego. Wszystkie oferowane w nich produkty wyszły spod ręki mistrza, a wysoką cenę podbija fakt, że wytwarzane są w Europie, najczęściej we Włoszech.

Giorgio Armani, świadomy faktu, że pozostaje poza zasięgiem finansowym przeciętnie zarabiającej, w szczególności młodej osoby, stworzył linię Emporio Armani nacelowaną głównie na klienta po 20 roku życia. Ciesząca się sporym wzięciem wśród młodych aspirujących linia oferuje ubrania męskie i damskie, perfumy, buty, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria i zegarki. Pomimo stosunkowo przystępnej ceny, młody klient może mieć pewność, że wszystkie produkty z metką EA zaprojektowane zostały przez samego mistrza.

Skąd niższa cena?

Reprezentująca trend określany jako diffusion line submarka EA bazuje na tańszych, niż w przypadku Giorgio Armani czy Armani Privé surowcach, co automatycznie przekłada się na koszt wyprodukowania. Ale nawet pomimo tego Emporio Armani pozostaje synonimem luksusu, a to za sprawą samego Armaniego i jego niezawodnego wyczucia formy i stylu. Linia przyciąga oko i świetnie wpasowuje się w najnowsze trendy w modzie, oferując jakość wartą swojej ceny. Dużym ułatwieniem jest możliwość zakupu on-line, co w połączeniu z sezonowymi obniżkami zachęca do zapoznania się z interesującą ofertą Emporio Armani.

Wydaje się, że wszystko, czego Giorgio Armani się dotknie, zamienia się w złoto. Tak też stało się z Emporio Armani, która to linia łączy innowacyjność i podążanie za najnowszymi trendami w modzie z wysoką jakością wykonania. Klienci na całym święcie pokochali tę linię za jej styl i warte każdych pieniędzy poczucie komfortu i elegancji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.